Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji – czyszczenie parowe i odgrzybianie układu wentylacji i klimatyzacji samochodu polegające na zastosowaniu urządzenia Pure zone nebulis firmy Berner. Za pomocą rurki skraplacza do układu wentylacji aplikowany jest środek chemiczny. Po około 15-20 minutach środek zaczyna działać – włącza się wtedy klimatyzację na niskiej prędkości, aby wydmuchać pozostałości z układu. Po wykonaniu takiej operacji usuwamy nie tylko nieprzyjemny zapach, ale także bakterie i rodniki grzybów z całego układu. Operację czyszczenia powinno się wykonywać raz na rok ( najlepiej przed sezonem ) wraz z wymianą filtra kabinowego.

Posiadamy w swojej ofercie 3 rodzaje filtrów przeciwpyłowych:

  1. Filtry klasyczne Pollen– wychwytują większość zawartych w powietrzu cząstek kurzu, zmniejszając ryzyko reakcji alergicznych czy podrażnień organizmu.
  2. Flirty z węglem aktywnym – dzięki zastosowaniu węgla aktywnego wychwytują aż do 80 % zanieczyszczeń zawartych w powietrzu.
  3. Filtry z węglem aktywnym Comfort Premium – Są to filtry najnowszej generacji, umożliwiają usuwanie z powietrza bardzo drobnych cząstek zanieczyszczeń (poniżej 1 mikrona), znacząco przyczyniają się do poprawy higieny i komfortu we wnętrzu samochodu.

Nasze filtry przeciwpylkowe to produkty wysokiej jakości, spełniające najwyższe wymagania techniczne.

Skutecznie chronią system klimatyzacji przed zbyt wczesnym zużyciem.